Ο Βρόμικος Πόλεμος του Μουσολίνι | 00:00 - 01:00 (60') | Ντοκιμαντέρ |
00:00 - 01:00 (60') | Ντοκιμαντέρ Ο Βρόμικος Πόλεμος του Μουσολίνι |
|
Φάροι Ε11 | 01:00 - 01:50 (50') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
01:00 - 01:50 (50') | Σειρά ντοκιμαντέρ Φάροι Ε11 |
|
Η Ελλάδα του Ελευθέριου Βενιζέλου | 01:50 - 03:00 (70') | Ντοκιμαντέρ |
01:50 - 03:00 (70') | Ντοκιμαντέρ Η Ελλάδα του Ελευθέριου Βενιζέλου |
|
Οι Συνελεύσεις και τα Συντάγματα του Αγώνα Ε4 | 03:00 - 04:00 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
03:00 - 04:00 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ Οι Συνελεύσεις και τα Συντάγματα του Αγώνα Ε4 |
|
Αλφάβητος - Κοινός Κώδικας Ε22 | 04:00 - 05:00 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
04:00 - 05:00 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ Αλφάβητος - Κοινός Κώδικας Ε22 |
|
Ο Όλυμπος Εν Κινήσει | 05:00 - 06:00 (60') | Ντοκιμαντέρ |
05:00 - 06:00 (60') | Ντοκιμαντέρ Ο Όλυμπος Εν Κινήσει |
|
Αρχαίοι Έλληνες Φιλόσοφοι: Γέφυρες Γνώσης Ε9 | 06:00 - 07:00 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
06:00 - 07:00 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ Αρχαίοι Έλληνες Φιλόσοφοι: Γέφυρες Γνώσης Ε9 |
|
1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας Ε8 | 07:00 - 08:00 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
07:00 - 08:00 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας Ε8 |
|
Ο Κώδικας της Τέχνης Ε8 | 08:00 - 09:00 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
08:00 - 09:00 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ Ο Κώδικας της Τέχνης Ε8 |
|
Βιβλίο και Βιβλιοθήκες Ε2 | 09:00 - 09:50 (50') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
09:00 - 09:50 (50') | Σειρά ντοκιμαντέρ Βιβλίο και Βιβλιοθήκες Ε2 |
|
Παγκόσμια Ημέρα Βιβλίου Ε2 | 09:50 - 10:00 (10') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
09:50 - 10:00 (10') | Σειρά ντοκιμαντέρ Παγκόσμια Ημέρα Βιβλίου Ε2 |
|
Maria by Callas: Η Μαρία Κάλλας Eξομολογείται | 10:00 - 12:00 (120') | Ντοκιμαντέρ |
10:00 - 12:00 (120') | Ντοκιμαντέρ Maria by Callas: Η Μαρία Κάλλας Eξομολογείται |
|
ΕΥΡΗΚΑ! Επιστήμη, Τέχνη & Τεχνολογία των Αρχαίων Ελλήνων | 12:00 - 13:00 (60') | Ντοκιμαντέρ |
12:00 - 13:00 (60') | Ντοκιμαντέρ ΕΥΡΗΚΑ! Επιστήμη, Τέχνη & Τεχνολογία των Αρχαίων Ελλήνων |
|
Αθανάσιος Χριστόπουλος - Ένας Λησμονημένος Ποιητής | 13:00 - 14:10 (70') | Ντοκιμαντέρ |
13:00 - 14:10 (70') | Ντοκιμαντέρ Αθανάσιος Χριστόπουλος - Ένας Λησμονημένος Ποιητής |
|
Θρύλοι των Γηπέδων Ε11 | 14:10 - 15:00 (50') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
14:10 - 15:00 (50') | Σειρά ντοκιμαντέρ Θρύλοι των Γηπέδων Ε11 |
|
1940-41: Η Πρώτη Νίκη | 15:00 - 16:10 (70') | Ντοκιμαντέρ |
15:00 - 16:10 (70') | Ντοκιμαντέρ 1940-41: Η Πρώτη Νίκη |
|
Ναυς Ε8 | 16:10 - 17:10 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
16:10 - 17:10 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ Ναυς Ε8 |
|
Φιλοσοφία στην Πράξη Ε7 | 17:10 - 18:00 (50') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
17:10 - 18:00 (50') | Σειρά ντοκιμαντέρ Φιλοσοφία στην Πράξη Ε7 |
|
Ο Κόσμος των Ελλήνων Ε11 | 18:00 - 19:00 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
18:00 - 19:00 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ Ο Κόσμος των Ελλήνων Ε11 |
|
Το Κάλεσμα των Μαρμάρων Ε8 | 19:00 - 20:00 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
19:00 - 20:00 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ Το Κάλεσμα των Μαρμάρων Ε8 |
|
Φιλέλληνες - Οι Αγωνιστές της Ελευθερίας Ε5 | 20:00 - 20:50 (50') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
20:00 - 20:50 (50') | Σειρά ντοκιμαντέρ Φιλέλληνες - Οι Αγωνιστές της Ελευθερίας Ε5 |
|
Οι Ήρωες των Λογοτεχνών Ε12 | 20:50 - 21:00 (10') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
20:50 - 21:00 (10') | Σειρά ντοκιμαντέρ Οι Ήρωες των Λογοτεχνών Ε12 |
|
Βιβλίο και Βιβλιοθήκες Ε3 | 21:00 - 21:50 (50') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
21:00 - 21:50 (50') | Σειρά ντοκιμαντέρ Βιβλίο και Βιβλιοθήκες Ε3 |
|
Παγκόσμια Ημέρα Βιβλίου Ε3 | 21:50 - 22:00 (10') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
21:50 - 22:00 (10') | Σειρά ντοκιμαντέρ Παγκόσμια Ημέρα Βιβλίου Ε3 |
|
Η Μέρα των Anzac & η Λήμνος | 22:00 - 22:30 (30') | Ντοκιμαντέρ |
22:00 - 22:30 (30') | Ντοκιμαντέρ Η Μέρα των Anzac & η Λήμνος |
|
Τοπία στην Ιστορία: Κύπρος | 22:30 - 23:00 (30') | Ντοκιμαντέρ |
22:30 - 23:00 (30') | Ντοκιμαντέρ Τοπία στην Ιστορία: Κύπρος |
|
Η Μέρα που Τελείωσε ο Πόλεμος Ε4 | 23:00 - 00:00 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ |
23:00 - 00:00 (60') | Σειρά ντοκιμαντέρ Η Μέρα που Τελείωσε ο Πόλεμος Ε4 |
|